Uzaylılar, Türkçe mi konuşuyor?

U İspanya Gizli Servisi CNI’nin uzaylıları kapsayan “çok gizli” raporunda, uzaylıların Türkçe’ye benzer bir dil konuştuğunu açıkladı. İspanyollara göre uzaylılar, Türkçe benzeri bir dil konuşuyor. 2010 yılında yayınlanan rapora göre, yüzyıllardır dünyayı UFO’lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar.  Raporda, dünyayı ziyaret …

Review Overview

0%

0

U

İspanya Gizli Servisi CNI’nin uzaylıları kapsayan “çok gizli” raporunda, uzaylıların Türkçe’ye benzer bir dil konuştuğunu açıkladı.

İspanyollara göre uzaylılar, Türkçe benzeri bir dil konuşuyor. 2010 yılında yayınlanan rapora göre, yüzyıllardır dünyayı UFO’lar aracılığıyla ziyaret eden uzaylılar, güneşten 4,3 ışık yılı uzaklıktaki Alpha Centuari gezegen sistemi kökenliler ve çevredeki gezegenleri kolonileştirmeleriyle biliniyorlar. 

Raporda, dünyayı ziyaret eden uzaylıların iki cins oldukları, bunlardan birincilerin insana çok yakın özellikler taşıdıkları belirtiliyor. 

Bu cinsin çok ileri teknolojiye sahip olduğunun vurgulandığı raporda, uzaylıların telaffuzu Türkçe’ye çok benzeyen bir dil kullandıkları kaydediliyor. 

CNI’nın raporunun özellikle ABD istihbarat kaynaklarına dayandırılarak hazırlandığı bildiriliyor.

Öte yandan, “insanoğlunun kendi yaşadığı dünya gezegenine kötülük yaptığını ve onu yok etmek için silahlandıklarını, uzaylıların kendileriyle dünyayı kurtarmak için pazarlık yaptıkların” söyleyen, eski Kanada Milli Savunma Bakanı, ölümünden kısa bir süre önce yaptığı açıklamada,  4 farklı uzaylılarla resmi görüşme yaptıklarını ve son görüşme için gelen üç uzaylıyı da öldürüp, alıkoyduklarını açıladı.

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, gezegenimize 4 uzaylı türünün geldiğini açıkladı. Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, dünya dışı yaşam ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. İngiliz basınında yer alan habere göre, 1963-67 arasında Kanada Savunma Bakanı olarak görev yapan Hellyer 1960’larda uzaylılarla iletişime geçildiği iddiasında bulundu. 

Hellyer, 4 tür uzaylı türünün dünyaya geldiğini ancak “onları vurduklarını” söyledi.  Hellyer, uzaylıların temasını örtbas etmek için trilyonlarca dolar harcandığını da savundu. Soğuk Savaş döneminde uzaylılarla temas edildiğini iddia eden Hellyer, “1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu konuşlandırdı. Sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı” dedi. Hellyer, uzaylıların farklı yıldız sistemlerinden geldiğini söylerken, “Bunlar Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından geliyorlar” dedi.

uzaylı sevgili

dün düşüme düştü, içsel yolculukta küstü

gözüm kamaştı, öptü-kokladı-o insanüstü

bir ışıktı, başka cennet meleği değdi yüze

kozmik evrenli can, alfalı aşkım, göz göze

oh be can, dokundu kalbime-o bizi uyardı

öz neslini, bu dünyayı yok etme, dön öze

insanlığı bitiren savaş, çıkar, benlik yerine

kolektif akıldı umut, yeni çözüm geldi bize

uzay dansı başladı, koyun koyuna-diz dize

dün düşüme düştü, içsel yolculukta küstü

gözüm kamaştı, öptü-kokladı-o insanüstü.

dursun özden

www.dursunozden.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

shared on wplocker.com